DCMA

Dear copywright owner;

Due to the pandemic days of the world, this site has been created by us only for educational purposes. Training ourselves on web design was the only good thing we could do staying isolated. The system is automated and all the content is already published on the internet by tons of other sites like youtube, vk, mail.ru etc. We don’t earn any money by doing this. Only learning web design, seo and programming is our profit. Please have understanding.  If by mistake our system brings up copywright material please just send us a warning. Gladly we will remove the contend as soon as we receive the mail.

[email protected]

Thank you.

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties

We respect the intellectual property rights of others. You may not infringe the copyright, trademark or other proprietary informational rights of any party. We may in our sole discretion remove any Content we have reason to believe violates any of the intellectual property rights of others and may terminate the use of the Web content if you submit any such Content.
Although we are not subject to United States law, we voluntarily comply with the Digital Millennium Copyright Act. Pursuant to Title 17, Section 512(c)(2) of the United States Code, if you believe that any of your copyrighted material is being infringed on the Website, we have designated an agent to receive notifications of claimed copyright infringement. Notifications should be e-mailed to: [email protected]

Sayın copywright sahibi;

Dünyadaki salgın günleri nedeniyle bu site tarafımızdan sadece eğitim amaçlı oluşturulmuştur. Kendimizi web tasarımı konusunda eğitmek, izole olarak yapabileceğimiz tek iyi şeydi. Sistem otomatiktir ve tüm içerik internette zaten youtube, vk, mail.ru vb. Gibi binlerce site tarafından yayınlanmaktadır. Bunu yaparak para kazanmıyoruz. Sadece web tasarımı, seo ve programlamayı öğrenmek bizim kârımızdır. Lütfen anlayış gösterin. Yanlışlıkla sistemimiz metin yazarı materyali getirirse lütfen bize bir uyarı gönderin. Memnuniyetle, postayı alır almaz linki kaldıracağız.

[email protected]

Teşekkürler

Sorumluluk Reddi: Bu site, sunucusunda herhangi bir dosya saklamaz. Tüm içerikler, bağlı olmayan üçüncü şahıslar tarafından sağlanmaktadır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyarız. Herhangi bir tarafın telif hakkını, ticari markasını veya diğer mülkiyet haklarını ihlal edemeyiz. Başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiğine inanmak için nedenimiz olan herhangi bir İçeriği tamamen ve derhal kaldırabiliriz ve bu tür bir İçeriği gönderirseniz Web Sayfasının kullanımınızı sona erdirebiliriz.

Amerika Birleşik Devletleri yasalarına tabi olmasak da, gönüllü olarak Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasasına uyarız. Birleşik Devletler Yasası Başlık 17, Bölüm 512 (c) (2) uyarınca, telif hakkıyla korunan materyalinizden herhangi birinin Web Sayfamızda ihlal edildiğini düşünüyorsanız, iddia edilen telif hakkı ihlali bildirimlerini almak için bir temsilci atadık. Bildirimler şu adrese e-posta ile gönderilmelidir: [email protected]

Yoruma Kapalı.