What's happening?

Video Kaynakları 1168 Görüntülenme Report Error

  • 1v
  • Server #1
  • Server #2
  • Server #3
  • Server #4
  • Server #5
The Closet 2020

The Closet 2020

Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Sang-Won’un kızı Yi-Na’nın yeni evinde kaybolmasının ardından gizemli bir adam ona yaklaşır ve onu dolapta aramasını söyler.

Ani bir kazada karısını kaybeden mimar Sang Won ve kızı Yi Na, yabancılaşmış ilişkilerini yeniden kurmak için yeni bir eve taşınır. Sang Won, Yi Na’ya yaklaşmaya çalışır, ancak ilişkileri zar zor iyileşir. Bir gün, Yi Na yeni bir arkadaş edindiğini söyledikten sonra neşelenmeye başlar. Ancak, Yi Na’nın dolabından garip sesler gelmeye başlar ve anormal davranmaya başlar. Ve bundan kısa bir süre sonra, Sang Won da garip rüyalar görmeye başlar ve kızı aniden kaybolur. Sang Na, Yi Na’yı ararken, Yi Na’nın ortadan kaybolan ilk kişi olmadığını ve son 10 yıldır diğer 32 kayıp çocuğu aradığını söyleyen Kyung Hoon adında gizemli bir adamdan bir telefon alır. Sang Won ve Kyung Hoon daha sonra Yi Na’yı bulmak ve kayıp çocukların gizemini çözmek için güçlerini birleştirir.

Directed by

Kwang-bin Kim

Cast (in credits order)

Jung-woo HaJung-woo HaSang Won
Yool HeoYool HeoYi Na
Nam-gil KimNam-gil KimKyeong Hoon
Si-ah KimSi-ah KimMyung Jin

İsterseniz filmi bedava indirmek için filmin sağ üst kenarındaki indir tıklayın
http://refpa.top/L?tag=d_778997m_97c_&site=778997&ad=97

Ayrıca 1Xbet promosyon kodu da hediyemiz.

Koduyla yatıracağınız para katlansın.

Kodunuz 1x_274925

Türkçe Altyazılı Aksiyon Filmi Full Film İzle film izle,türkçe dublaj film indir,türkçe dublaj animasyon,türkçe dublaj yabancı dizi izle,türkçe dublaj yabancı diziler,türkçe dublajlı aksiyon filmleri,türkçe dublaj korku filmleri, Türkçe dublaj hint filmleri, türkçe dublaj aksiyon filmleri, türkçe dublaj filmler youtube, türkçe dublaj aksiyon, türkçe dublaj anime, türkçe dublaj,türkce film izle, film, türkiye aksiyon filmi, 2020 aksiyon filmleri, aksiyon filmi,aksiyon filmleri, tam türkiye filmler, online film izle. Reklamsız film izle En yeni altyazılı filmler izle, Kesintisiz film keyfi, bedava film, istersen indir, yepyeni 2021 filmleri,  film 2021

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Letto n. 6 2020
The Crumbs 2020
Ayın Gölgesinde
Karanlık ve Kötü 2020 The Dark and the Wicked
Kutsal Savaşçı
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob
Toys of Terror 2020
Blood Moon
Hunter Hunter 2020
Reunion 2020
The Kill List 2020 Ölüm Listesi
Doktor Uyku-Doctor Sleep 2019

Leave a comment